Series
Ratings
47
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 2.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Run with the WindRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Higurashi When They CryRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
ClaymoreRated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5