Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Operation: DaybreakRated ★ 5.0
On Your MarkRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
FailanRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0