Titles you rated
The WitchRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
BerserkRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5