Titles you rated
FlippedRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Tulip FeverRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Coach CarterRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0