Series
Ratings
21- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0