Movies
Ratings
352
Hear MeRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5