Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5