Series
Ratings
28
SherlockRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0