Series
Ratings
36
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Pursuit of LoveRated ★ 5.0