Movies
Ratings
241
Escape from Planet EarthRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0