Series
Ratings
35
McGregor ForeverRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0