Movies
Ratings
278
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 0.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The KingRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.0