Movies
Ratings
115
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0