Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- The CravingsRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0