Titles you rated
FlippedRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Boys Who Cried WolfRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5