Series
Ratings
120
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
The Superman AgeRated ★ 2.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 5.0- Jang Gil SanRated ★ 5.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 5.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 5.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0