Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0