Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0