Movies
Ratings
185
The Shape of WaterRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Fast Track: No LimitsRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5