Titles you rated
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Super Daddy YeolRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 3.5