Series
Ratings
15
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0