Movies
Ratings
494
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 2.5
The Woman Who RanRated ★ 3.0- In The Dry StreamRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
Ash FlowerRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5