Series
Ratings
92
StrangerRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5