Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 0.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0