Movies
Ratings
174
The TerminalRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5