Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0