Series
Ratings
12
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0