Movies
Ratings
35
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0