Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0