Series
Ratings
29
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0