Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5