Titles you rated
FluRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
CarolRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 0.5
The Accidental DetectiveRated ★ 0.5