Series
Ratings
21
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0