Movies
Ratings
565
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Palm SpringsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
GirlhoodRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
The PromRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Summer of 85Rated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Two of UsRated ★ 4.0
OpheliaRated ★ 3.0
WorthRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5