Titles you rated
MalenaRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Torn CurtainRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.5
The Last Temptation of ChristRated ★ 4.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
After HoursRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0