Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- HungRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5