Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Scary Movie 4Rated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0