Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
- DamoRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0