Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0