Series
Ratings
34
Hur JunRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0