Movies
Ratings
196
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Colors WithinRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0