Titles you rated
House of NinjasRated ★ 2.5
Noble FarmerRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 4.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
Hakumei and MikochiRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 5.0