Series
Ratings
21
Squad 38Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0