Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5