Titles you rated
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 3.0
CJ7: The CartoonRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5