Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0