Titles you rated
Toy StoryRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0