Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Teacher's DiaryRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The NetRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.5