Series
Ratings
18
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0