Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0